Aktualności

Debata prezydencka

Koło Naukowe Studentów Politologii oraz Polskie Radio PiK zorganizowały Debatę Kandydatów na Urząd Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Odbyła się ona 14 listopada 2014 r.

czytaj całość…

Witamy nowych studentów

czytaj całość

Z radością witamy studentów I roku politologii, którzy pomyślnie przeszli rekrutację na pierwsze tego typu studia w naszym Instytucie odbywające się w trybie popołudniowym.
Życzymy Państwu satysfakcji ze zdobywania wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych w Instytucie Nauk Politycznych.

czytaj całość…

Nasi studenci na Letnim Uniwersytecie Dyplomacji

czytaj całość

Letni Uniwersytet Dyplomacji to wspólny projekt Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Polskiego Instytutu Dyplomacji oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego obejmujący tygodniowe bezpłatne szkolenie z zakresu dyplomacji publicznej, polskiej polityki zagranicznej oraz protokołu dyplomatycznego. Oferta skierowana jest do młodych ludzi zainteresowanych tematyką dyplomacji oraz otwartych na zdobywanie wiedzy i umiejętności w tym zakresie.

czytaj całość…

Dni Instytutu Nauk Politycznych 2014

W dniach 12-13 maja 2014 r. po raz kolejny zorganizowano Dni Instytutu Nauk Politycznych.

Pierwszy dzień poświęcono rocznicy 15-lecia członkostwa Polski w NATO, organizując konkurs wiedzy, wykłady tematyczne oraz wystawy: 15-lecie wstąpienia Polski do NATO; 10-lecie JFTC w Bydgoszczy. W obchodach udział wzięli przedstawiciele JFTC w Bydgoszczy, na czele z gen. W. Grabowskim. W drugim dniu świętowano 10-tą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej, podczas spotkań oceniajacych bilans członkostwa oraz debaty kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Święto Instytutu zakończył tradycyjny Bal INP, na którym studenci wraz z wykładowcami bawili się do białego rana.

Fotorelacja w Galerii.

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Instytut Nauk Politycznych
ul. ks. J. Poniatowskiego 12,85-671 Bydgoszcz
tel. 52 32 59 230