Galeria

Debata młodych kandydatów do Rady Miasta Bydgoszczy

26 listopada 2014
czytaj całość

5 listopada 2014 r. o godz. 13.00 w auli budynku Instytutu Nauk Politycznych, przy ul. ks. J. Poniatowskiego 12 w Bydgoszczy, odbyła się  Debatę Młodych Kandydatów do Rady Miasta Bydgoszczy. Organizatorem spotkania było Koło Naukowe Studentów Politologii UKW.

Celem debaty była prezentacja nowego pokolenia, aspirującego do współdecydowania o losach naszego miasta, a także uzyskanie odpowiedzi na pytania zadawane przez osoby obecne na auli.

 

czytaj całość…

Debata Prezydencka z radiem PiK

26 listopada 2014
czytaj całość

Studenci Koła Naukowego Studentów Politologii oraz dziennikarze Polskiego Radia PiK współorganizowali debatę kandydatów na Urząd Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Debata odbyła się 14 listopada 2014 r., w sali Pamięci Bydgoszczan i Regionu Biblioteki Głównej UKW, przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy, o godzinie 12.00. Debata transmitowana była na żywo w Polskim Radiu PiK. 

czytaj całość…

Spotkanie z afgańskimi żołnierzami

17 listopada 2014
czytaj całość

14 listopada 2014 r. w Instytucie Nauk Politycznych odbyło się spotkanie z oficerami Afgańskiej Armii Narodowej, Afgańskiej Policji Narodowej oraz przedstawicielami Joint Force Training Centre. Podczas spotkania oficerowie podzielili się doświadczeniami ze swojej pracy na tym trudnym terenie, jak również odpowiadali na pytania studentów.

czytaj całość…

Studenci INP

09 września 2014
czytaj całość

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego UKW z udziałem studentów Instytutu Nauk Politycznych: http://www.youtube.com/watch?v=mhUwgEKApXM

czytaj całość…

Dni Instytutu Nauk Politycznych

15 maja 2014
czytaj całość

W dniach 12-13 maja 2014 po raz kolejny zorganizowano Dni Instytutu Nauk Politycznych. Pierwszy dzień poświęcono rocznicy 15-lecia członkostwa Polski w NATO, organizując konkurs wiedzy, wykłady tematyczne oraz wystawy: 15-lecie wstąpienia Polski do NATO; 10-lecie JFTC w Bydgoszczy. W obchodach udział wzięli przedstawiciele JFTC w Bydgoszczy, na czele z gen. W. Grabowskim. W drugim dniu świętowano 10-tą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej, podczas spotkań oceniajacych bilans członkostwa oraz debaty kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Święto Instytutu zakończył tradycyjny Bal INP, na którym studenci wraz z wykładowcami bawili się do białego rana.

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Instytut Nauk Politycznych
ul. ks. J. Poniatowskiego 12,85-671 Bydgoszcz
tel. 52 32 59 230