Dni Instytutu Nauk Politycznych 2015

W dniach 26-27 maja 2015 r. odbyły się III Dni Instytutu Nauk Politycznych UKW pod hasłem: To co stało się wczoraj pozwala kształtować nasze dziś i jutro.

Program:

• 26 maja 2015
    • godz. 12.00 – Dokąd zmierza polska lewica? Spotkanie z posłem na Sejm RP Grzegorzem Napieralskim (aula INP, UKW)
    • godz. 17.00-19.00 – Zabawa na dziedzińcu INP:
    • Kreujemy swoje otoczenie – meblujemy Instytut! – turniej zbijania mebli z europalet
      Informacja o zabawie na Facebooku
    • Jak studiować, to po czterdziestce. Politolodzy 40+ o samych sobie
    • Będzie muzyka i grille (prowiant we własnym zakresie).
  • 27 maja 2015
    • godz. 10.00-11.30 - Jacek Zieliniewicz - wspomnienia byłego więźnia Auschwitz-Birkenau. Niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady (1940-1945) (aula INP, UKW) Informacja o spotkaniu na Facebooku
    • godz. 12.00-16.00 - Autorytet wewnętrzny i zewnętrzny – dwie drogi rozwoju osobistego, czyli o miłości i nienawiści do autorytetów w Polsce. Spotkanie warsztatowe poprowadzi Maciej Bennewicz - menedżer, mentor, coach (aula INP, UKW)
    • godz. 16.30-18.00 - Zawody sportowe: Wykładowcy vs Studenci Kół Naukowych (hala przy ul. Sportowej 2)
    • godz. 20.00 - Bal Instytutu Nauk Politycznych (Klub Kuźnia, ulica Gdańska 67)
      Podczas Balu odbędzie się licytacja fantów, z których środki przeznaczymy na pomoc dla zwierzaków z bydgoskiego schroniska.

Koło Studentów Bezpieczeństwa Narodowego
Koło Naukowe Studentów Politologii