Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym na WNoPiA Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym na WNoPiA

Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym na WNoPiA

Po raz kolejny na Wydziale Nauk o Polityce i Administracji UKW odbyły się Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

25 stycznia 2020 r. o sześć miejsc w finale walczyło 38 uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy pomyślnie przeszli eliminacje szkolne. Etap okręgowy Olimpiady został przeprowadzony w dwóch turach – test dla wszystkich uczestników oraz pytania przed komisją egzaminacyjną dla autorów najlepszych testów.

Laureatami Zawodów zostali:

Kamil Szałecki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Stanisław Kostulski z Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

Paweł Stachowicz z I Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy

Mateusz Pruchnicki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

Aleksandra Klicka z Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

Piotr Woźniak z Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

Uczniom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy sukcesu!

W imieniu Organizatorów,

dr Izabela Kapsa