Okładka Świata Idei i Polityki Okładka Świata Idei i Polityki

Tom 19/2020 "Świata Idei i Polityki" już dostępny

O austriackiej teorii cykli gospodarczych, ekologii głębokiej, ekstermizmie politycznym w Nowej Zelandii, bezpieczeństwie biologicznym, a także o wizerunku propagandowym Edwarda Gierka oraz o wielu innych, interesujących tematach przeczytać można w XIX tomie "Świata Idei i Polityki". W najnowszym wydaniu pisma naukowego redagowanego przez pracowników Wydziału Nauk o Polityce i Administracji znalazło się piętnaście artykułów w języku polskim, angielskim i rosyjskim, a także cztery recenzje publikacji naukowych.

Wszystkie teksty dostępne są w otwartym dostępie na stronie internetowej czasopisma. Tam także odnaleźć można wytyczne dla przyszłych autorów. Na artykuły do kolejnego numeru redakcja oczekuje do 30 kwietnia 2021 r., natomiast na recenzje - do 30 maja 2021 r.