Staże studenckie w Centrum Eksperckim Policji Wojskowych NATO

12 kwietnia 2021 r. w siedzibie Centrum Eksperckiego Policji Wojskowych NATO (Military Police Centre of Excellence) odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie kolejnego naboru studentów zainteresowanych odbyciem stażu międzynarodowego w MP COE. W spotkaniu zorganizowanym w formie online dla studentów  I roku kierunku Bezpieczeństwo narodowe Wydziału Nauk o Polityce i Administracji udział wzięli:

• Dr Kamila Sierzputowska – Koordynator Umowy o współpracy z dnia 18 czerwca 2020 r.
  • Dr Wojciech Trempała – Prodziekan ds. Kształcenia WNoPiA
  • Płk Mirosław Łabęcki – Dyrektor Military Police Centre of Excellence
  • Płk Tomasz Langnerowicz – Security Support &Administration MPCOE.

Podczas przeprowadzonej videokonferencji studenci UKW zostali zapoznani z działalnością centrum, jego wizją, misją oraz możliwościami, jakie posiada jako międzynarodowa organizacja wojskowa, ściśle współpracująca z NATO.

Spotkanie odbyło się tuż przed rozpoczęciem naboru na II edycję staży studenckich w MPCOE, organizowanych dla studentów naszego uniwersytetu. Nabór rozpocznie się 19 kwietnia i będzie trwał do 5 czerwca. Szczegółowe informacje znajdą się już wkrótce na stronie uczelni.