By miło żyło się i Tobie, i innym

O co chodzi w życiu? O to, żeby było miło! Zachęcamy do obejrzenia nowego spotu, przedstawiającego ofertę studiów na Wydziale Nauk o Polityce i Administracji UKW. Pragniemy, by nasi studenci i studentki mieli szansę rozwinąć swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje nie tylko po to, by w przyszłości odnaleźć wymarzoną pracę, lecz także by potrafili dbać o dobro wspólne.

Filmik promocyjny na kanale YouTube:

Wydział Nauk o Polityce oferuje następujące kierunki studiów I stopnia (licencjackich):

Jeśli studia licencjackie masz już za sobą, zapraszamy na studia II stopnia (magisterskie):

Rekrutacja na studia w roku akademickim 2021/2022 rozpoczyna się 8 czerwca. Aby zarejestrować się na studia, przejdź do serwisu rekrutacyjnego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.