Cyberdemokracja i studia nad rozwojem - nowy kierunek!

Z przyjemnością informujemy, że od roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Nauk o Polityce i Administracji uruchomiony został nowy kierunek studiów: Cyberdemokracja i studia nad rozwojem.

Studia, tworzone przez Wydział Nauk o Polityce i Administracji przy wsparciu Instytutu Informatyki UKW, są unikatową propozycją dla tych osób, które zainteresowane są osiągnięciami współczesnej techniki oraz ich konsekwencjami społecznymi i politycznymi. Celem kierunku jest przygotowanie specjalistów o unikatowej wiedzy i umiejętnościach w dziedzinie nauk społecznych oraz nauk informatycznych, zdolnych podejmować pracę w sektorze publicznym i prywatnym na stanowiskach wymagających kompetencji z zakresu współczesnych technologii cyfrowych oraz rozumienia procesów społecznych i politycznych.