maseczka na czarnym tle maseczka na czarnym tle

"Wybory w czasie pandemii - dylematy i wyzwania. Doświadczenia państw europejskich" - podsumowanie spotkania

W zeszłym tygodniu na terenie Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego odbyło się organizowane przez nasz Wydział trzecie seminarium z cyklu "Wybory w czasie pandemii - dylematy i wyzwania. Doświadczenia państw europejskich". W trakcie wydarzenia nie zabrakło wystąpień ekspertów z całej Polski, a także interesującej dyskusji i wymiany poglądów wśród wszystkich uczestników!

Serdecznie dziękujemy współorganizatorom wydarzenia: Wydziałowi Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu oraz Instytutowi Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego za owocną współpracę! Liczymy na podobne inicjatywy w przyszłości.

Poniżej przedstawiamy fotorelację ze spotkania.