Złota Setka Pomorza i Kujaw Złota Setka Pomorza i Kujaw

Plebiscyt Złota Setka Pomorza i Kujaw z udziałem przedstawicieli naszego Wydziału

Nasz Wydział jest zaangażowany w kolejny ciekawy projekt! Gazeta Pomorska organizuje 26. Złotą Setkę Pomorza i Kujaw - ranking najlepszych firm z naszego regionu. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jest w tym roku partnerem merytorycznym w kategorii Lider Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Przedstawiciele naszego Wydziału: prof. Artur Laska, dr Barbara Panciszko, dr Wojciech Trempała i dr Małgorzata Sikora-Gaca wejdą w skład komisji, która oceni i wytypuje 10 firm kierujących się w swojej działalności dobrem wspólnym i wspieraniem działań uwzględniających interesy społeczne.

To właśnie z tego grona Kapituła Konkursowa wybierze Lidera Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, który zostanie ogłoszony w czerwcu, podczas gali w Operze Novej w Bydgoszczy!

Szczegóły wydarzenia znajdują się pod linkiem: www.pomorska.pl