Mamy Certyfikaty Akredytacyjne! Fotorelacja z gali Mamy Certyfikaty Akredytacyjne! Fotorelacja z gali

Mamy Certyfikaty Akredytacyjne! Fotorelacja z gali

Mamy dla Was wspaniałe wieści! 11 kwietnia w Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca 7. edycję Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”. W trakcie wydarzenia zostały wręczone Certyfikaty Akredytacyjne za innowacyjne programy kształcenia, realizowane na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz na studiach podyplomowych, które doskonale przygotowują studentów do rynku pracy i wyzwań przyszłości.

Przypominamy, że tym wspaniałym wyróżnieniem zostały objęte dwa kierunki studiów realizowane na naszym Wydziale

• Cyberdemokracja i studia nad rozwojem (studia I stopnia)
  • Zarządzanie dostępnością – specjalista ds. dostępności (studia podyplomowe)

Miłą niespodzianką dla naszej reprezentacji było przyznanie Wydziałowi Nauk o Polityce i Administracji Certyfikatu Nadzwyczajnego „Lider jakości kształcenia” dla kierunku Zarządzanie dostępnością – specjalista ds. dostępności, który otrzymać można za uzyskanie najwyższej liczby punktów rankingowych przyznawanych przez Komisję Ekspercką. Oznacza to, że oferowany przez nas kierunek jest w swoim obszarze problemowym najlepszy w kraju!

W imieniu naszego Wydziału certyfikaty odebrali: dziekan prof. Artur Laska, prodziekan dr Wojciech Trempała oraz kierowniczka wyróżnionych studiów podyplomowych dr Małgorzata Sikora-Gaca.

Bardzo cieszymy się z tego wyjątkowego wyróżnienia i dziękujemy wszystkim, którzy się do niego przyczynili – to nasz wspólny sukces!