Odznaczenia dla naszych pracowników podczas inauguracji roku akademickiego Odznaczenia dla naszych pracowników podczas inauguracji roku akademickiego

Odznaczenia dla naszych pracowników podczas inauguracji roku akademickiego

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, która miała miejsce 4 października w sali koncertowej Collegium Copernicanum, już za nami - wydarzenie to obfitowało dla nas w wiele powodów do dumy i radości. Podczas inauguracji wręczono wyróżnienia najbardziej zasłużonym pracownikom i studentom Uniwersytetu. Wśród tego grona znaleźli się członkowie naszej kadry.

Złotym Medalem za Długoletnią Służbę zostali odznaczeni:

• dr hab. Andrzej Papuziński, prof. uczelni,
  • dr hab. Ewa Szatlach, prof. uczelni,
  • prof. dr hab. Tadeusz Wolsza.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej został odznaczony:

• dr Wojciech Trempała

Statuetki „SUKCES – OD STUDENTA DO PROFESORA” otrzymali:

• dr hab. Łukasz Jureńczyk, prof. uczelni,
  • dr hab. Artur Laska, prof. uczelni.

Ponadto Wyróżnienie dla Najlepszych Studentów za Osiągnięcia Sportowe otrzymała nasza studentka, Izabela Gałek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim odznaczonym i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!