Sukces naszej studentki

W dniach 15/16.09.2022 r. odbyło się zdalnie 51. Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych 2022 r., organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Ustrojów Politycznych CASUS działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz Studenckie Koło Telewizyjne ZOOM z Wydziału Humanistycznego UWM.

Miło nam poinformować, że studentka III roku Bezpieczeństwa Narodowego, Anna Leda, zajęła I miejsce w sekcji nauk polityczno-prawnych za wystąpienie pt. „E-voting w czasie pandemii COVID-19 – szanse i zagrożenia realizacji głosowania elektronicznego na przykładzie Szwajcarii". Dodatkowo planowane jest wydanie monografii z artykułem naszej studentki o tym samym temacie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!