Warsztaty z komunikacji międzykulturowej w Młynach Rothera

Zagadnienia związane z wymiarem kulturowym ludzkiego życia i różnic międzykulturowych stanowią ciekawy i wciąż nie do końca odkryty obszar badań. Nasz Wydział wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom, oferując w tym zakresie tematycznym regularny kurs akademicki dla studentów WNoPiA (a także wszystkich innych osób zainteresowanych uczestnictwem).

Otóż, 21 kwietnia 2023 r. w Młynach Rothera odbyły się warsztaty z komunikacji międzykulturowej, które poprowadziła prof. Nartsiss Shukuralieva. Spotkanie było świetną okazją do poszerzenia wiedzy i uzyskania nowych umiejętności, a wszystko to w wyjątkowo atrakcyjnej wizualnie scenerii!

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia (fot. A. Hilbrecht / Młyny Rothera).