Na sali konferencyjnej siedzą słuchacze wykładów, w pierwszym rzędzie jest Pan Rektor. Na sali konferencyjnej siedzą słuchacze wykładów, w pierwszym rzędzie jest Pan Rektor.

Utopie i dystopie wobec współczesnych lęków oraz nadziei społecznych - podsumowanie konferencji

Emocje po Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Utopie i dystopie wobec współczesnych lęków i nadziei społecznych” już dawno opadły, więc jest to świetny czas na pewne podsumowania. Przypominamy, że wydarzenie okazało się dużym sukcesem – mury naszej uczelni odwiedzili badacze reprezentujący wiele państw i co ważniejsze, różne perspektywy naukowe. Oprócz dynamicznych obrad i dyskusji, znalazł się też czas na integrację i zwiedzanie miasta, a zwieńczeniem starań organizatorów były liczne podziękowania i gratulacje. A wszystko to dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu państwa w ramach programu „Doskonała nauka” w wysokości 119 273zł!

Ostatecznie zamykając sprawy związane z konferencją, chcielibyśmy zaprezentować Państwu krótki film, będący idealnym streszczeniem czerwcowego wydarzenia – materiał wideo jest świetnym dowodem na to, że konferencje organizowane przez pracowników naszego Wydziału są najlepszym wyborem!

Projekt pt. „Utopie i dystopie wobec współczesnych lęków oraz nadziei społecznych ”, został dofinansowany w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała Nauka II” w ramach modułu „Wsparcie konferencji” lub "wsparcie monografii". Wartość dofinansowania: 119 273,00 PLN, całkowita wartość: 138 273,00 PLN.

Przedmiotem programu jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych jednostek organizacyjnych działających na rzecz upowszechniania nauki w realizacji projektów mających na celu prezentację osiągnięć naukowych, w tym najnowszych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych, przez organizację konferencji naukowych, wydawanie monografii naukowych lub ich tłumaczenie na języki kongresowe (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski lub włoski)."

Logotypy: Flaga i godło Polski - Ministerstwo Edukacji i Nauki -  program Doskonała Nauka