Święto Uczelni 2024 z udziałem pracowników WNoPiA

Święto Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, które miało miejsce 25 kwietnia 2024 r. w sali koncertowej Collegium Copernicanum, już za nami! Wydarzenie to obfitowało w wiele powodów do dumy i radości. Podczas uroczystości wręczono wyróżnienia najbardziej zasłużonym pracownikom. Odbyły się także promocje doktorskie i habilitacyjne. W każdej z tych części udział brali członkowie naszej kadry.

Złotym Medalem za Długoletnią Służbę zostali odznaczeni:

• prof. dr hab. Andrzej Pieczywok,
  • dr Czesław Wodzikowski.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej została odznaczona:

• dr hab. Izabela Kapsa, prof. UKW.

Ponadto podczas promocji habilitacyjnej dr hab. Arkadiusz Lewandowski odebrał dyplom doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce i administracji.

Z kolei w trakcie promocji doktorskich dyplom doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce i administracji odebrali:

• dr Agata Płachecka
    Promotor: dr hab. Michał Strzelecki, prof. UMK,
  • dr Nicole Pietrzak
    Promotorka: dr hab. Ewa Maria Szatlach, prof. UKW,
  • dr Szymon Wasielewski
    Promotor: dr hab. Łukasz Jureńczyk, prof. UKW,
  • dr Martyna Rajek-Kwiatek
    Promotor: dr hab. Artur Laska, prof. UKW, promotorka pomocnicza: dr Alina Kaszkur.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym pracownikom i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!