Dr Marcin Jastrzębski w bydgoskiej Radzie ds. Praw Człowieka i Równego Traktowania

Miło nam poinformować, że dr Marcin Jastrzębski został członkiem bydgoskiej Rady ds. Praw Człowieka i Równego Traktowania (z ramienia Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy).

Bydgoska Rada ds. Praw Człowieka i Równego Traktowania (poprzednio Bydgoska Rada ds. Równego Traktowania) jest organem monitorująco-doradczym, działającym przy Prezydencie Miasta Bydgoszczy.

Rada zajmuje się wszelkimi przejawami dyskryminacji, a w szczególności ze względu na: płeć, wiek, niepełnosprawność, światopogląd, religię, wyznanie, orientację seksualną, narodowość, rasę, pochodzenie etniczne. Powoływana jest na okres kadencji Prezydenta Miasta.

Więcej informacji: TUTAJ