Studenci na zajęciach w Urzędzie Wojewódzkim

Studenci Innowacyjności i Zarządzania Sferą Publiczną na zajęciach w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego

Zapraszamy na konferencję

Zapraszamy Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. Polityczne i prawne aspekty konfliktów zbrojnych na przełomie XX i XXI w.

Olimpiada WOS po raz dziewiąty w naszym Instytucie!

14 stycznia 2017 r. w Instytucie Nauk Politycznych UKW odbyły się Zawody Okręgowe 58. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Konferencja Naukowa pod Patronatem Honorowym

Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego nt.

SPOŁECZNO – KULTUROWE CZYNNIKI KSZTAŁTOWANIA POTENCJAŁU ROZWOJOWEGO REGIONU KUJAWSKO-POMORSKIEGO

Bydgoszcz – 29 listopada 2016 r.

Zapraszamy na konferencję

Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy,  Inicjatywy Doktorantów Nauk o Polityce UKW, Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych oddz. w Bydgoszczy zapraszają na Ogólnopolską konferencję naukową: Przeszłość w teraźniejszości –polityczna rola pamięci w XXI w., która odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 3-4 listopada 2016 r.

Prof. dr hab. Tadeusz Wolsza członkiem Kolegium IPN

Prof. dr hab. Tadeusz Wolsza został wybrany członkiem Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej.

Spotkanie z Konsulem Honorowym Chorwacji

7 czerwca 2016 r. odbyło się spotkanie z Konsulem Honorowym Chorwacji.