Wydział Nauk o Polityce i Administracji

Spotkanie z ppłk Grzegorzem Kaliciakiem

Zakład Filozofii Edukacji i Metodologii Badań oraz Instytut Pedagogiki UKW zorganizowały spotkanie z ppłk Grzegorzem Kaliciakiem pt.: Karbala. Raport z obrony City Hall. Spotkanie odbyło się 18 listopada 2015 r.

Prawa człowieka w cyberprzestrzeni wykład R. Sikorskiego

Studenckie Koła Naukowe Instytutu Nauk Politycznych zorganizowały wykład byłego Ministra Spraw Zagranicznych i Marszałka Sejmu RP, Posła na Sejm RP, Radosława Sikorskiego pod tytułem: Prawa człowieka w cyberprzestrzeni.

Spotkanie szkoleniowe z Maciejem Bennewiczem

27 maja 2015 r. zostało zorganizowane spotkanie szkoleniowe z Maciejem Bennewiczem: Autorytet wewnętrzny i zewnętrzny - dwie drogi rozwoju osobistego, czyli o miłości i nienawiści do autorytetów w Polsce.

Dni Instytutu Nauk Politycznych 2015

W dniach 26-27 maja 2015 r. odbyły się III Dni Instytutu Nauk Politycznych UKW pod hasłem: To co stało się wczoraj pozwala kształtować nasze dziś i jutro.

Spotkanie z prof. Lechem Zacherem

24 kwietnia 2015 r. (piątek) o godz. 16.00 przy ul. ks. J. Poniatowskiego 12 w sali 301 odbyło się spotkanie z profesorem Lechem Zacherem nt. Polska racja stanu w zmieniającym się cywilizacyjno-kulturowym otoczeniu.

Spotkanie z korespondentem wojennym - Marcinem Ogdowskim

17 grudnia 2014 r. Koło Naukowe Studentów Bezpieczeństwa Narodowego UKW zorganizowało spotkanie z Marcinem Ogdowskim - dziennikarzem i korespondentem wojennym.

Debata prezydencka

Koło Naukowe Studentów Politologii oraz Polskie Radio PiK zorganizowały Debatę Kandydatów na Urząd Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Odbyła się ona 14 listopada 2014 r.