Prof. dr hab. Tadeusz Wolsza członkiem Kolegium IPN

Prof. dr hab. Tadeusz Wolsza został wybrany członkiem Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej.

Spotkanie z Konsulem Honorowym Chorwacji

7 czerwca 2016 r. odbyło się spotkanie z Konsulem Honorowym Chorwacji.

Spotkanie z dowódcą JFTC Wojciechem Grabowskim

21 stycznia 2016 r. o godz. 11.00 w auli przy ul. Poniatowskiego 12 odbył się wykład Dowódcy Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO Generała Brygady Wojciecha Grabowskiego nt: Rola NATO we współczesnym środowisku międzynarodowym.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

16 stycznia 2016 r. w Instytucie Nauk Politycznych UKW odbyły się Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Konferencja Naukowa: Innowacyjność w warunkach współczesnych miast - wyzwania dla podmiotów polityki miejskiej

Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Centrum Badań Sfery Publicznej zaprosiły do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej na temat: Innowacyjność w warunkach współczesnych miast - wyzwania dla podmiotów polityki miejskiej, która odbyła się w dn. 9-10 czerwca 2016 r. w Bydgoszczy.

Spotkanie z ppłk Grzegorzem Kaliciakiem

Zakład Filozofii Edukacji i Metodologii Badań oraz Instytut Pedagogiki UKW zorganizowały spotkanie z ppłk Grzegorzem Kaliciakiem pt.: Karbala. Raport z obrony City Hall. Spotkanie odbyło się 18 listopada 2015 r.

Prawa człowieka w cyberprzestrzeni wykład R. Sikorskiego

Studenckie Koła Naukowe Instytutu Nauk Politycznych zorganizowały wykład byłego Ministra Spraw Zagranicznych i Marszałka Sejmu RP, Posła na Sejm RP, Radosława Sikorskiego pod tytułem: Prawa człowieka w cyberprzestrzeni.

Spotkanie szkoleniowe z Maciejem Bennewiczem

27 maja 2015 r. zostało zorganizowane spotkanie szkoleniowe z Maciejem Bennewiczem: Autorytet wewnętrzny i zewnętrzny - dwie drogi rozwoju osobistego, czyli o miłości i nienawiści do autorytetów w Polsce.